Sākums Par Mums
Specializēta veļa

Vēlies uzzināt mūsu veļas noslēpumu?

Katrā krūšturī ir paslēptas kabatiņas krūšu protēzes izvietošanai. Skaisti, pievilcīgi krūšturi un apakšveļas komplekti.

Skatīt
Adapt Air krūšu protēzes

Uzlabo savu siluetu

Tu izskaties brīnišķīgi. Tas sākas ar perfektu formas kontūru, tāpēc pareizā krūts protēze ir tik svarīga.

Skatīt
Ādas kopšana

Rūpes par Jūsu krūšu ādas veselību

Amoena kopšanas līdzekļi saudzē Jūsu ādu un palīdz saglabāt krūšu protēzes kvalitāti ilgāk. 

 

Skatīt

Vācijas uzņēmums Amoena 35 gadu laikā ir izstrādājis augstākās kvalitātes ārējās krūts silikona protēzes, un kļuvis par savas nozares līderi pasaulē. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un inovācijas protēžu izgatavošanā, Amoena piedāvā visplašāko sortimentu krūts protēzēm, veļai, peldkostīmiem un aksesuāriem. Amoena zina, cik svarīgi sievietei ir justies sievišķīgi, komfortabli un pārliecināti pēc krūts operācijas, līdz ar to Amoena, pateicoties rūpīgai izpētei, unikālām un inovatīvām tehnikām un materiāliem, nodrošina plašu produktu klāstu, kas palīdz atjaunot pilnīgu ķermeņa vizuālo izskatu, atjaunot pašapziņu un pārliecību. Ja krūts vēzis ir pieskāries jūsu dzīvei, jūs zināt, ka ceļš uz atveseļošanos ietver sevī neskaitāmus pārbaudījumus. Šajos brīžos nav lielāka mierinājuma, kā ģimenes, draugu un profesionālu veselības speciālistu atbalsts. Tomēr pēc diagnozes uzstādīšanas, tas ir tikai dabiski, ka sievieti uztrauc arī tas, kas notiks pēc operācijas ikdienas dzīvē. Tādēļ Amoena piedāvā ērtu un drošu risinājumu – ārējo krūts silikona protēzi, lai justos pārliecināta par sevi katru dienu!

Piedāvājam plašu produktu klāstu, kas palīdzēs atjaunot pilnīgu ķermeņa vizuālo izskatu- Vācijā ražotas ārējās krūts formas protēzes, dažādu formu un izmēru, atbilstošu veļu un peldkostīmus, kopšanas līdzekļus gan ādai, gan protēzēm, kā arī speciāla dizaina lakatus un cepures, kas paredzēti sievietēm pēc ķīmijas terapijas vai operācijas.

Komfortablā un diskrētā atmosfērā, Amoenas centrā speciālists palīdzēs izvēlēties atbilstošu veļu un krūts protēzes formu individuāli Jums!
Ar Amoena krūšu protēzi pārliecināta par sevi katru dienu!

Amoenas centrs atrodas parūku veikala “LOKA” telpās
Avotu iela 7, Rīgā
Mob.: +371 29275948


Darba dienās: 11.00 - 19.00
Sestdienās: 11:00 - 16:00

Svētdienās: slēgts

e-pasts: info@amoena.lv