Sākums AMOENA LIFE Amoena Contact pašlīmējošai krūšu protēzei jau 20 gadi

Amoena Contact pašlīmējošai krūšu protēzei jau 20 gadi

Mūsu pirmā Amoena Contact modele Beate, gandrīz 20 gadus valkā Amoena Contact pašlīmējošo krūšu protēzi. Šeit viņa dalās par Amoenas lomu savā dzīvē un veselību.

 

1. Jūs jau vairāk kā 20 gadus esat atveseļojusies no vēža. Apsveicam! Kas Jums palīdz saglabāt labu veselību?

Amoena Contact Adhesive Breast Form - breast cancer survivor story, beate seidel experience q&a

 

Es ļoti priecājos par savu dzīvi, darbu un ģimeni. Es izbaudu būt veselai, neskaitot nelielās sūdzības, ko katrs vairāk kā 50 gados var piedzīvot.

 

2. Vai Jūs kādreiz varējāt iztēloties, ka teiksiet: "Es nēsāju Contact krūšu protēzi jau vairāk kā 20 gadus?" Kādas ir sajūtas?

 

20 gadus atpakaļ es nevarēju to iedomāties. Bet tagad es ceru, ka varēšu Amoena Contact krūšu protēzi valkāt vēl veselu vai divas dekādes. Un kā es jūtos? Lieliski! Mana Contact krūšu protēze ir kā daļa no manis.

 

3. Kad bija tas laiks, kad sākāt justies pašpārliecināta ar savu Contact krūšu formu?

 

Tas ir bijis un ir brīnišķīgs fakts, ka ar Contact krūšu protēzi es varu darīt visu, ko es gribu bez ierobežojumiem. Contact valkāšana un ievietošana ir ļoti vienkārša. Patiesībā es dažreiz  aizmirstu, ka nēsāju krūšu formu. Tā ir lielākā dāvana, ko Amoena var dot tādām sievietēm kā man.

 

4. Vai atceraties savu pirmo Contact krūšu protēzes piemērīšanu? 

 

Man pirmā piemērīšana notika mazumtirdzniecības veikalā, Drēzdenē. Tur es pirmo reizi iegādājos Amoena krūšu protēzi, bet tā nebija no Contact sērijas. Ar Contact krūšu formu iepazinos vēlāk pa tiešo pie Amoena, kad darbojos kā kompānijas modele.

 

5. Kādas bija sajūtas un domas, kad to pirmo reizi izmēģinājāt?

 

Sākumā es biju mazliet uztraukusies vai protēze tiešām droši paliks vietā. Vai tā nemainīs savu pozīciju vai nenāks nost no ādas? Bet tajā pašā laikā es jau biju satikusi daudzs sievietes, kas valkā pašlīmējošās krūšu protēzes un apgalvoja, ka tā saglabā savu pozīciju. Viņām bija taisnība.

 

6. Kurš krūštura modelis no Amoenas  ir Jūsu favorīts?  Vai Jūs nēsājat arī citu ražotāju veļu?

 

 Man patīk lielākā daļa Amoena krūšturu un vienmēr cenšos izmēģināt kaut ko no jaunajām kolekcijām. Pēdējos 20 gadus esmu valkājusi tikai Amoena veļu. Esmu ļoti lojāla.

 

7.Vai Jūs nēsājat arī citu Amoena apģērbu? Sporta apģērbus vai krekliņus? Peldkostīmus? Vai Jums ir kāds favorīts?

 

Par cik es aizraujos ar peldēšanu, es valkāju arī Amoena peldkostīmus. Tie ir ar ļoti modernu izskatu. Pat mana meita piekrīt tam, ka man ir skaisti peldkostīmi un ir iegādājusies arī sev.

 

8.Vai ir kaut kas, ko cilvēki varētu nezināt par pašlīmējošām krūšu protēzēm, ko Jūs vēlētos pateikt?

 

Es ieteiktu visām sievietēm nezaudēt pacietību, ja pirmā valkāšanas reize nav simtprocentīga. Ir vērts to izmēģināt otru un pat trešo reizi.
 

 

9. Kādi ir Jūsu labākie padomi ceļošanai ar krūšu formu?

 

Nekad neaizmirstiet par tīrīšanas komplektu!

 

10. Ko Jūs vēlētos pateikt sievietei, kura nav pārliecināta par Contact krūšu protēzes lietošanu?

 

Vienkārši ir jāpamēģina, tā pārsteigs Jūs, cik patiesībā lieliska ir.

 

Kā tas ir lietot Contact krūšu protēzi?

Lasiet vairāk šeit (angļu valodā)  Frequently Asked Questions about Contact; vai apskati šo video - How to Wear Amoena Contact Breast Form.