Sākums AMOENA LIFE Kāds peldkostīms atbilst manai ķermeņa formai?

Kāds peldkostīms atbilst manai ķermeņa formai?

Mūsu figūra ir pamanāmāka, kad esam uzvilkušas peldkostīmu. Bet neatkarīgi no krūšu, gūžu, gurnu vai vēdera lieluma, komforta sajūta nenozīme, ka mūsu ķermenim jābūt paslēptam, vienkārši izvēlies pareizo peldkostīma modeli. Šeit mēs aprakstam četras raksturīgākās sieviešu ķermeņa formas un kāds peldkostīma modelis atbilst tām.

1. A veida forma

Jūsu ķermeņa augšdaļa ir šaurāka par gurniem un augšstilbiem. Cilvēki mēdz to saukt par trīsstūrveida vai bumbiera formu.

Kāds peldkostīms būtu piemērots A veida ķermeņa formai?

Izvēlaties kopējos un bikini peldkostīmus spilgtās krāsās, lai izceltu savu ķermeņa augšdaļu, kā arī ar interesantiem rakstiem vai detaļām, kas rotā peldkostīma augšdaļu. Ja dodat priekšroku smalkiem bikini peldkostīmiem, labāk izvēlēties to vienkrāsainu.

2. O veida forma

Ja ķermeņa vidusdaļa (viduklis un krūtis) ir mazliet pilnīgākas un kājas diezgan slaidas, tad Jūsu ķermeņis atbilst O formai, kas pazīstama arī kā ābols.

Kāds peldkostīms būtu piemērots O veida ķermeņa formai?

Viendaļīgie jeb kopējie peldkostīmi vizuāli pagarinās Jūsu ķermeņa augšdaļu. Un dizaina detaļas kā vertikālas līnijas, tumšas krāsas, vieglas, dekoratīvas krokas un nosegtas sānu daļas izskatīsies Jums lieliski. Laba izvēle ir tankini, ja Jums ir O veida ķermeņa forma. Ja Jums patīk pilnīgas nosegšanas krūštura bļodiņas, apsveriet par bikini augšiņu vai kopējo peldkostīmu ar platām lencītēm, vai tankini ar trijstūra, vai uz augšu sasienamu un slēgtu kakla izgriezumu.

 

Ieteikums: Ja Jūs nejūtaties pārliecināta par savu vēderdaļu, varat izmēģināt peldkostīmu ar ķermeņa slaidinošu efektu vai sasiet gurnu lakatu.

3. V veida forma

Ja Jums ir plati pleci, pilnīgas krūtis, šauri gurni un viduklis, un tievas kājas, tad Jums, iespējams, ir V veida ķermeņa forma. To mēdz saukt arī par apgriezto trijstūri.

Kāds peldkostīms būtu piemērots V veida ķermeņa formai?

Lai izceltu savu apakšdaļu, izvēlaties dažādus rakstus, košas krāsas, dekoratīvas krokas, kas Jūsu gurnus padarīs platākus un līdzsvarotākus ar pleciem. Sānos sasienama bikini apakšiņa un peldkleitas, izskatīsies ļoti labi uz Jums.

4. X veida forma

Jums ir proporcionāli šaurs viduklis pret ķermeņa augšdaļu un apakšdaļu. Jūsu ķermeņa forma ir vairāk līdzīga smilšu pulkstenim.

Kāds peldkostīms būtu piemērots X veida ķermeņa formai?

 

Gandrīz jebkurš peldkostīma stils Jums piestāvēs, bet jo īpaši dizains, kas izceļ Jūsu vidukli un dod pietiekamu apjomu Jūsu augšdaļai. Savu smilšu pulksteņa formu varat izcelt ar peldkleitu vai augsta vidukļa bikini, abi izskatīsies ļoti labi.

Ieteikums: Visgrūtāk X veida formu sievietēm ir izvēlēties sev vistīkamāko. Amoena iesaka košu krāsu kopējos peldkostīmus, peldkleitas un tankini komplektus.